наші об’єкти

Житлова нерухомість
ВулицяГероїв Майдану 150
ЖК по вул. Героїв Майдану 150 це елітні апартаменти, що розташовані на одній із головних вулиць міста. Зручне розташування в 5 хвилинах від центру міста. Розвинена інфраструктура району: салон краси, фітнес –клуб, кафе-пекарня Чіабата, ресторан «Grano», школа та садочки – все що потрібно для вашого комфорту .
Перейти
ВулицяРуська 237, 241
ЖК по вул. Руська 237, 241 це монолітно-каркасний будинок розташований в екологічно чистому районі міста. Новобудова спроектована з точним розумінням і контролем кожної деталі виходячи із багаторічного досвіду компанії.
Перейти
Вулицяпр. Незалежності 116-А
ЖК «Незалежний» розташований в Шевченківському районі на проспекті Незалежності 116А. Новобудова знаходиться по сусідству з Жовтневим парком. В екологічно чистому та тихому районі міста . Ми поєднали вдалу інфраструктуру та сімейний спокій, щоб ви могли насолоджуватись тишею та завжди перебували у центрі подій.
Перейти
ВулицяПівденно-Кільцева, 5Л
ЖК по вул. Південно-Кільцева, 5Л це будова бізнес класу, на перших поверхах будуть офісні приміщення, що забезпечать зручну інфраструктуру для майбуніх жителів будинку та мікрорайону вцілому. Сучасні, просторі квартири із індивідуальною системою опалення, великими терасами представлені до Вашої уваги у даному комплексі.
Перейти